RATUJ ŻYCIE

Diagnostyka zakrzepicy

 

Zakrzepica żył głębokich jest bardzo niebezpiecznym schorzeniem. Ze względu na nietypowe objawy, a często nawet bezobjawowy przebieg bywa nieprawidłowo rozpoznawana i leczona. Jej powikłania to zespół pozakrzepowy i groźny dla życia - zator tętnicy płucnej. Dlatego tak ważne jest jej szybkie i prawidłowe zdiagnozowanie. Szybkie postawienie prawidłowej diagnozy, zastosowanie odpowiedniej profilaktyki i wdrożenie leczenia oznacza najczęściej wyleczenie.

Szybka diagnostyka dostępna jest w Centrum Flebologii w Warszawie. Od razu na pierwszej wizycie wykonane zostanie badanie ultrasonograficzne naczyń z oceną przepływu krwi (USG-Doppler żył kończyn dolnych). Można także wykonać badania laboratoryjne krwi oraz badanie genetyczne w kierunku predyspozycji do zakrzepicy. Zapraszamy na stronę internetową kliniki Centrum Flebologii.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani diagnostyką w kierunku zakrzepicy, prosimy o wypełnienie formularza, oddzwonimy, by umówić wizytę.

Jeśli obserwujecie teraz niepokojące Was objawy mogące sugerować incydent zakrzepowy, prosimy o zaznaczenie tego w formularzu. Postaramy się umówić taką wizytę jak najszybciej. Czas jest wtedy bardzo ważny!

Cennik:

  • badanie USG-Dopller żył kończyn dolnych łącznie z konsultacją lekarską – 250 zł
  • diagnostyka laboratoryjna przy podejrzeniu zakrzepicy - D-dimery – 48 zł
  • badania genetyczne przy podejrzeniu trombofilii
    • wykrywanie mutacji typu Leiden w genie czynnika V krzepnięcia krwi – 194 zł
    • wykrywanie mutacji w genie czynnika II krzepnięcia krwi (gen protrombiny) – 194 zł
    • wykrywanie mutacji typu Leiden w genie czynnika V krzepnięcia krwi oraz w genie czynnika II krzepnięcia krwi (gen protrombiny) – 259 zł

Pełny cennik dostępny jest pod adresem Cennik.

  • * Pole oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych przesłanych za pomocą powyższego formularza diagnostyki zakrzepicy znajdują się w Polityce prywatności i cookies.